Wyróżnienia 2014

 

W  54. Ogólnopolskim Konkursie Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych, który odbył się w Łodzi w dniach od 23 do 26 października 2014 Komisja Ogólnopolska wyróżniła 62 schroniska.

WYRÓŻNIENIE ZŁOTE

 

1. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

91-069 Łódź, ul. Legionów 27

Dyrektor: Iwona Jędrzejczak

 

2. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Syrenka”

01-197 Warszawa, ul. Karolkowa 53a

Dyrektor: Krzysztof Kłopotowski

 

3. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Staszicówka”

64-920 Piła, Okrzei 5

Dyrektor: Urszula Mrall

Kierownik: Regina Lisiecka-Ziemba

 

4. Szkolne Schronisko Młodzieżowe im. P.E. Strzeleckiego

61 – 329 Poznań, ul. Głuszyna 127

Dyrektor: Anna Liebert

Kierownik: Zbigniew  Karwacki

 

5. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

62-505 Konin - Gosławice, ul. Staffa 5

Kierownik: Marian Działak

 

6. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Hanka”

60-463 Poznań, ul. Biskupińska 27

Dyrektor: Barbara Brzuszkiewicz

 

7. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Morena”

64-113 Osieczna, ul. Kopernika 4

Dyrektor: Rafał J. Popławski

 

8. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Niezapominajka”

45-073 Opole, ul. Torowa 7

Dyrektor: Danuta Nowak

 

9 . Szkolne Schronisko Młodzieżowe

48-340 Głuchołazy, ul. Kolonia Kaszubska 2a

Kierownik: Bronisława Nowakowska

 

10. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Pod Ziębickim Lwem”

48-303 Nysa, ul. Rodziewiczówny 1

Dyrektor: Henryk Nowak

 

11. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Cuma”

70-467 Szczecin, ul. Monte Cassino 19a

Dyrektor: Zbigniew Jakobsche

 

12.  Szkolne Schronisko Młodzieżowe

72-600 Świnoujście, ul. Gdyńska 26

Dyrektor: Wioleta Bury

 

13. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Fala”

72-346 Pobierowo, ul. Mickiewicza 19

Dyrektor: Iwona Zacharczuk

 

14. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

59-220 Legnica, ul. H. Jordana 17

Dyrektor: Jolanta Jucewicz

 

15. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Wędrownik”

25-361 Kielce, ul. Szymanowskiego 5

Kierownik: Lidia Witkowska

 

16. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

37-500 Jarosław, ul. Reymonta 1

Dyrektor: Bartłomiej Kordas

 

17. Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Lubachowie

58-114 Lubachów 12

Dyrektor: Magdalena Urbańska

 

18. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

24-100 Puławy, ul. Włostowicka 27

Dyrektor: Krystyna Tomczyk

 

19. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Rozdzielnia wiatrów”

39-210 Dębica, Głobikowa 81c

Dyrektor: Bożena Dziadosz

 

20. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

43-400 Cieszyn, ul. Błogocka 24

Dyrektor: Mirosław Werner

 

21.Szkolne Schronisko Młodzieżowe

32-300 Nowy Sącz, ul. Rejtana 18

Dyrektor: Irena Pasyk - Biel

 

22. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

42-253 Janów, Siedlce ul. Szkolna 8

Dyrektor: Henryk Srokosz

 

23. Szkolne Schronisko Młodzieżowe - Ośrodek Edukacji Ekologicznej

34-370 Rajcza Nickulina 374

Dyrektor: Krzysztof Jamrozowicz

 

24. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Hondrasik”

43-370 Szczyrk, ul. Sportowa 2

Dyrektor: Jarosław Konior

 

25. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

30-731 Kraków, ul. Grochowa 21

Dyrektor: Marta Jasińska

 

26. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

32-048 Jerzmanowice Łazy

Dyrektor: Karol Papisz

 

27. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

26 – 600 Radom, ul. Limanowskiego 34/40

Dyrektor: Marek Wiatr

 

28. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

81-184 Gdynia, ul. Energetyków 13a

Dyrektor: Jolanta Szulga

 

 

29. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

56-320 Krośnice, ul. Kwiatowa 4

Dyrektor: Iwona Grobelna

 

30. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

37-613 Huta Różaniecka  57

Dyrektor: Maria Kudyba

 

31. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

41-260 Sławków, ul. Niwa 45

Dyrektor: Grażyna Proszczek

 

32. Schronisko Młodzieżowe PTSM „Na Wyspie”

50-266 Wrocław, ul. Wyspa Słodowa 10

Dyrektor:  Marek  Kochanowski

 

33. Schronisko Młodzieżowe PTSM „Matecznik”

37-700 Przemyśl, ul. Lelewela 6

Dyrektor: Sławomir Jakubiec

 

 

WYRÓŻNIENIE SREBRNE

 

1. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Ślązaczek”

44-100 Gliwice, ul. Krakusa 16

Dyrektor: Janusz Magiera

 

2. Powiatowe Szkolne Schronisko Młodzieżowe

26-060 Chęciny, ul. Białego Zagłębia 1

Dyrektor: Bożena Barwinek

 

3. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

80-858 Gdańsk, ul. Wałowa 21

Dyrektor: Marlena Zajdzińska-Pełka

 

4. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Jura”

32-300 Olkusz, ul. Legionów Polskich 3

Dyrektor: Janusz Kurek

 

5. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

58-100 Świdnica, ul. Kanonierska 3

Kierownik: Ilona Rutkowska

 

6.  Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Agrykola”

00-459 Warszawa, ul. Myśliwiecka 9

Dyrektor: Mirosław Robak

 

7. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Bieszczadnik”

38-600 Lesko, ul. Jana Pawła II 18B

Dyrektor: Tomasz Prawda

 

8. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

85 - 083 Bydgoszcz, ul. Sowińskiego 5

Dyrektor: Małgorzata Stachowicz

 

9. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Podlasie”

15-443 Białystok, ul. Piłsudskiego 7B

Dyrektor: Marzanna Zalewska-Rutkowska

 

10. Schronisko Młodzieżowe TPD

60-613 Poznań, ul. Drzymały 3

Dyrektor: Piotr Waligóra

 

11. Schronisko Młodzieżowe Obiekt nr 2 Relaks

10-555 Olsztyn, Żołnierska 13 b

Dyrektor: Przemysław Bonk

 

12. Schronisko Młodzieżowe PTSM „Szarotka”

34-500 Zakopane, ul. Nowotarska 45G

Dyrektor: Krystyna Długopolska

 

 

WYRÓŻNIENIE BRĄZOWE

 

1. Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Zarzeczu

34-345 Zarzecze, ul. Beskidzka 80

Dyrektor: Mirosław Dziergas

 

2. Schronisko Młodzieżowe PTSM „Alko”

35-064 Rzeszów, ul. Rynek 25

Dyrektor: Marian Dzimira

 

3. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Dąbrówka”

48-200 Prudnik, ul. Dąbrowskiego 26

Dyrektor: Barbara Starzyk

 

4. Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Stuposianach

38-713 Lutowiska 45, Stuposiany 9

Dyrektor: Marta Polechońska

Kierownik: Elżbieta Bąk

 

5. Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Łupkach

59-610 Wleń, Łupki 22

Dyrektor: Tadeusz Jarosz

 

6. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

30-510 Kraków, ul. Sokolska 17

Dyrektor: Marta Jasińska

Kierownik: Joanna  Fiksak

 

7. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

34-500 Zakopane, Krzeptówki 2

Dyrektor: Zofia Grandys

 

8. Schronisko Młodzieżowe  PTSM „Oleandry”

30-060 Kraków, ul. Oleandry 4

Dyrektor: Bożena Lysy

 

9. Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Rozdzielu

32-731 Żegocina, Rozdziele 194

Dyrektor: Elżbieta Cichońska

______________________________________________________________________________________________________________________________

SCHRONISKA  SEZONOWE

______________________________________________________________________________________________________________________________

WYRÓŻNIENIE ZŁOTE

 

1. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

45-027 Opole, ul. Osmańczyka 20

Kierownik: Małgorzata Kostrzewa

 

2. Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Czarnej Górnej

38-710 Czarna, Czarna Górna 126

Dyrektor: Anna Łysyganicz

 

3. Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Sitareczka”

23-400 Biłgoraj, ul. Zamojska 2

Kierownik: Adam Skakuj

 

4. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

37-613 Ruda Różaniecka 180

Dyrektor: Dorota Wróbel

 

 

 

 

 

 

1. Schroniska całoroczne:

  • wyróżnienie złote           33
  • wyróżnienie srebrne      12
  • wyróżnienie brązowe     9

____________________________

               W SUMIE                   54 

WYRÓŻNIENIE SREBRNE

 

1. Szkolne Schronisko Młodzieżowe

38-230 Nowy Żmigród, ul. Mickiewicza 18

Dyrektor: Łukasz Praszkowicz

 

2. Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Złotym Potoku

42-253 Janów, Złoty Potok, ul. Kościuszki 5

Dyrektor: Dariusz Ciuk

 

WYRÓŻNIENIE  BRĄZOWE

 

1. Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Górecku Starym

23-460 Józefów, Górecko Stare 75

Kierownik: Władysław Swacha

 

2. Szkolne Schronisko Młodzieżowe obiekt nr 3 „Kłobuk”

10-687 Olsztyn, Nowa Kaletka 2

Kierownik: Ewa Osińska

 

 

 

 

2. Schroniska sezonowe:

  • wyróżnienie złote           4
  • wyróżnienie srebrne      2
  • wyróżnienie brązowe     2

___________________________

                W SUMIE                   8

______________________________________________________________________________________________________________________________

ogółem wyróżniono:

______________________________________________________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________________________________

SCHRONISKA  całoroczne

______________________________________________________________________________________________________________________________