Lista Szkolnych Kół PTSM - Oddział łódzki

 

Wykaz placówek, które zarejestrowały Szkolne Koła Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Zarządzie Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych im. Lecha Kosiewicza w Łodzi przy ul. Zamenhofa 13.

Opracowała  mgr Magdalena Grzelczak  

Wykaz szkół podstawowych posiadających zarejestrowane Szkolne Koła PTSM

 

Nr     Nazwa placówki i adres

 

7        Szkoła Podstawowa nr 42 im. Stanisława Staszica

          Łódź,  ul. Przyszkole 42

 

9        Szkoła Podstawowa nr 6

          Zgierz,  ul. 3 Maja 46

 

10      Szkoła Podstawowa nr 109

          Łódź,  ul. Pryncypalna 74

 

12      Zespół Szkół w Dalikowie

          Dalików ul. Łęczycka 3

 

14      Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza Kościuszki

          z Oddziałami Integracyjnymi w Ozorkowie

          Ozorków,  ul. Średnia 30

 

16      Szkoła Podstawowa nr 51

          Łódź,  ul. Ciołkowskiego 11 a

 

18     Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki               

         w Kociszewie   

         97-425  Zelów

 

19      Szkoła Podstawowa nr 19

          Łódź,  ul. Balonowa 1

 

20     Szkoła Podstawowa nr 4 

          Zgierz,  ul. Łódzka 2

 

23     Szkoła Podstawowa nr 3 

          Zgierz,  ul. Szczawińska 2

 

26     Szkoła Podstawowa  nr 54

          Łódź,  ul. Wróbla 5

 

36     Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza

          Wiśniowa Góra, ul. Tuszyńska 32

 

37     Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 33

          Łódź,  ul. Lermontowa 37

 

44      Szkoła Podstawowa  nr 101

           Łódź,  ul. Wspólna 5/7

 

45      Szkoła Podstawowa nr 1 

          Aleksandrów Łódzki, ul. Waryńskiego 22/26

 

46      Szkoła  Podstawowa nr 138 im. Leopolda Staffa

          Łódź, ul. Św. Franciszka z Asyżu 53

 

52      Szkoła  Podstawowa nr 122

          Łódź,  ul. Jesionowa 38

 

53      Szkoła Podstawowa  nr 5

           Zgierz,  ul. 1 Maja 63

 

54      Szkoła Podstawowa  nr 5 im. Grzegorza Piramowicza

          Pabianice, ul. Zamkowa 65

 

60      Szkoła Podstawowa nr 8

           Zgierz, ul. Boya  Żeleńskiego 4

 

62      Szkoła  Podstawowa nr 81

          Łódź,  ul. Emilii Plater 28/32

 

74      Szkoła Podstawowa nr 11

          Zgierz, ul. Dubois 26

 

82      Szkoła Podstawowa nr 3 

           Łódź, ul. Harcerzy Zatorowców 6

 

84      Szkoła  Podstawowa nr 45

          Łódź,  ul. Bojowników Getta Warszawskiego 3

 

86      Szkoła  Podstawowa w Kołacinie

           Dmosin,  Kołacin 105

 

87      Szkoła  Podstawowa nr 46 im. Józefa Chełmońskiego

          Łódź,  ul. Wólczańska 202

 

89      Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 Szkoła Podstawowa nr 67

          Łódź, ul. Maratońska 47b

 

90      Szkoła  Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika

           Pabianice,  ul. Mokra 28/34

 

93      Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Wielkiej

          Zgierz,  ul. Główna 49

 

94      Szkoła Podstawowa  nr 3 im. Tadeusza Kościuszki

          Głowno,  ul. Karasicka 35

 

102    Szkoła  Podstawowa nr 116

           Łódź,  ul. Ratajska 2/4

 

105    Szkoła Podstawowa  nr 55

           Łódź,  ul. Mackiewicza 9

 

109    Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi  w Kalinie

          Rzgów,  Tadzin 24

 

116    Szkoła  Podstawowa

         Rąbień 34

 

117    Szkoła Podstawowa nr 5 

         Ozorków,  ul. Cegielniana 25

 

119    Szkoła Podstawowa nr 1 

          Krośniewice, ul. Poznańska 15

 

120    Szkoła  Podstawowa nr 38 im. dr. H. Jordana

           Łódź, ul. Krochmalna 21

 

Wykaz ośrodków szkolno-wychowawczych posiadających zarejestrowane SK PTSM

 

Nr     Nazwa placówki i adres

 

27      Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

          Łódź, ul. Siedlecka 7/21

 

63      Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy      

          Zgierz, ul. Parzęczewska 46

 

73      Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2

          Łódź, ul. Spadkowa 11

 

118    Ośrodek Szkolno-Wychowawczy  nr 1

          Łódź, ul. Ratajska 2/4

 

Wykaz domów dziecka posiadających zarejestrowane KT PTSM

 

Nr     Nazwa placówki i adres

 

3        Dom Dziecka nr 6 im. S. Jachowicza

          Łódź,  ul. Bednarska 15

 

11      Dom Dziecka nr 8

          Łódź, ul. Zuchów 4

 

13      Dom Dziecka nr 9

          Dom Międzypokoleniowy „Bednarska”

          Łódź, ul. Bednarska 15

 

29     Dom Dziecka nr 5

          Łódź,  ul. Małachowskiego 74

 

30     Dom Dziecka nr 4

          Łódź,  ul. Marysińska 100

 

66     Dom Dziecka nr 1

          Grotniki,  ul. Graniczna 3

 

101    Dom Dziecka – Dąbrówka-Zgierz

          Zgierz,  ul. Cegielniana 1

 

110    Dom Dziecka nr 3 „Słoneczna Polana”   

          Łódź, ul. Sowińskiego 3

 

112    Dom Dziecka nr 2

          Łódź, ul. Aleksandrowska 137

 

114    Dom Dziecka nr 1

          Łódź, ul. Aleksandrowska 123

 

Wykaz zespołów szkół specjalnych posiadających zarejestrowane SK PTSM

 

Nr     Nazwa placówki i adres

 

1        Zespół  Szkół Specjalnych nr 6    

          Łódź,  ul. Roosvelta 11/13

 

24      Zespół Szkół Specjalnych nr 3     

          Łódź,  ul. Sucharskiego 2

 

33      Zespół Szkół Specjalnych nr 2     

          Łódź,  ul. Karolewska 30/34

 

69      Zespół Szkół Specjalnych nr 5     

          Łódź, ul. Plantowa 7

 

88      Zespół Szkół Specjalnych im. St. Kopcińskiego

          Aleksandrów Łódzki, ul. Franciszkańska 14/16

Wykaz szkół gimnazjalnych posiadających zarejestrowane Szkolne Koła PTSM

 

Nr       Nazwa placówki i adres

 

6          Gimnazjum nr 2 im. Jana Kochanowskiego

            Zgierz,  ul. 3 Maja 46 a

 

35        Publiczne Gimnazjum nr 21

            Łódź,  ul. Balonowa 1

 

38        Gimnazjum nr 14 im. Roberta Schumana

            Łódź, Aleja 1-ej Dywizji 16/18

 

59        Publiczne Gimnazjum nr 17

            Łódź, ul Traktorowa 35

 

65        Gimnazjum nr 1  (Zespół Szkół nr 1)

            Stryków, ul. Targowa 21

 

67        Gimnazjum w  Poddębicach

            Poddębice, ul. Polna 36

 

75        Publiczne Gimnazjum nr 15

            Łódź, ul. Sowińskiego 50/56

 

76        Publiczne Gimnazjum nr 20

            Łódź,  ul. Olimpijska 9

 

83        Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Szczawinie

            Szczawin Kościelny, ul. Kościelna 21

 

91        Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi

            im. Adama Mickiewicza

            Zgierz, ul. B. Leśmiana 1

 

98        Gimnazjum nr 1     

            Ozorków ul. Lotnicza 1

 

104      Publiczne Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka

            Rzgów ul. Szkolna 3

 

111      Gimnazjum nr 1     

            Konstantynów Łódzki, ul. Łódzka 5/7

 

121      Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia

            im. K. Wieniawskiego w Łodzi

            Łódź, ul. Sosnowa 9

 

123      Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Juliana Tuwima

            Łódź, ul. Tuwima 12 a

 

124      Gimnazjum nr 46   

            Łódź, ul. Krochmalna 15

 

Wykaz szkół ponadgimnazjalnych posiadających zarejestrowane SK PTSM

 

Nr       Nazwa placówki i adres

 

2          VIII Liceum Ogólnokształcące    

            Łódź,  ul. Pomorska 105

 

4          XLI Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 6

            Łódź,  ul. Pojezierska 45/51

 

15        XXI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa

            Łódź, ul. Kopernika 2

 

17        XIII Liceum Ogólnokształcące    

            Łódź, ul. Zuli Pacanowskiej 4

 

21        I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika

            Łódź, ul. Więckowskiego 41

 

28        IX Liceum Ogólnokształcące im. J. Dąbrowskiego

            Łódź, ul. Paderewskiego 24

 

34        III Liceum  Ogólnokształcące im. T. Kościuszki

            Łódź, ul. Sienkiewicza 46

 

41        XXIX Liceum Ogólnokształcące im. J. Bytnara „Rudego”

            Łódź, ul. Zelwerowicza 34/38

 

43        XXVI Liceum Ogólnokształcące im. K. Baczyńskiego  

            Łódź,  ul. Wileńska 22a

 

47        XX Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego

            Łódź, ul. Obywatelska 57

 

50        XXXI Liceum Ogólnokształcące im. L. Zamenhofa

            Łódź, ul. Kruczkowskiego 4

 

55        Wyższa Szkoła Kupiecka  

            Łódź, ul. Pojezierska 97b

 

56        XII Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego

            Łódź, ul Anstadta 7

 

58        I Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego

            Pabianice, ul. Moniuszki 132

 

70        XVIII  Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego

            Łódź,  ul. Perla 11

 

85        VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela

            Łódź, ul. Podmiejska 21

 

103      IV Liceum Ogólnokształcące im. E. Sczanieckiej

            Łódź, ul. Pomorska 16

 

125      II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi

            Pabianice, ul. Pułaskiego 29

 

Wykaz zespołów szkół ponadgimnazjalnych posiadających zarejestrowane SK PTSM

 

 Nr       Nazwa placówki i adres

 

5          Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

            Łódź, ul. Drewnowska 171

 

8          Zgierski ZSP Zgierz

            Zgierz, Plac Jana Kilińskiego 8

 

25        Zespół Szkół  nr 1 im. J.S. Cezaka

            Zgierz, ul. Długa 87

 

61        Zespół Szkół Rolniczych im. Batalionów Chłopskich

            Bratoszewice, Plac Staszica 14

 

68        Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 11

            Łódź, ul. Księży Młyn 13/15

 

92        Zespół Szkół nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic

            Pabianice, ul. Gdańska 5

 

97        Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 10 im. J. Szczepanika

            Łódź, ul. Strykowska 10/18

 

Wykaz pozostałych placówek posiadających zarejestrowane KT PTSM

 

  Nr       Nazwa placówki i adres

 

22      Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Podwyższenia Świętego Krzyża

           Łódź, ul. H. Sienkiewicza 38

 

31        Pracownia Turystyczna

            Aleksandrów Łódzki, ul. Wschodnia 3

 

32        Z.N.P

            Zgierz, ul. Ks. Rembowskiego 29

 

42       Miejski Ośrodek  Pomocy Społecznej

            im. bł. o. R. Chylińskiego

            Zgierz, ul. Długa 56

 

51        XII Łódzka Drużyna   Harcerzy         

            „Stalowa Trzynastka Łódzka”

            Łódź,  ul. Ołowiana 62

 

64       Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima

            Łódź, Al. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 86

 

78        Klub Turystyki Kolarskiej PTTK „KONUSIK”  

            Pabianice, ul. Traugutta 2

 

107      Związek Harcerstwa Polskiego

            Chorągiew Łódzka im. Aleksandra Kamińskiego

            Łódź,  ul. Stefanowskiego 19

 

108      PTTK  Zgierz,

            Plac Jana Pawła II 18

 

115      Parafialny Klub Sportowy               

            „MARKUS” przy Parafii Trójcy Przenajświętszej

            Łódź, ul. Grota Roweckiego 11